Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji
Model opracowany do pompy ślimakowej

Delta2

Model opracowany do pompy ślimakowej

Charakterystyka

Pojemność (l)

8400 → 16000

Oś (osie)

Oś pojedyncza
Oś podwójna

Pompa

Ślimakowa
Uwagi ogólne

Uwagi ogólne

Wóz asenizacyjny Delta2 pracuje głównie z pompami ślimakowymi. JOSKIN standardowo montuje w nim pompy firmy "Wangen", z południowych Niemiec, gwarantując w ten sposób prawidłowe funkcjonowanie. Nazwa "DELTA" (od greckiej litery ∆) pochodzi od ukośnego naciągu dyszla.
Dyszel

Dyszel

Dyszel, dzięki swojej specyficznej budowie, jest dostosowany do montażu pompy ślimakowej, której obsługa i konserwacja jest bardzo łatwa.
Naciąg dyszla

Naciąg dyszla

Model Delta2 wyróżnia się naciągiem dyszla. Umożliwia on ustawienie nachylenia beczki w 3 pozycjach. Ma to praktyczne zastosowanie do rozłożenia masy.
Samonośne

Samonośne

Zbiornik został wzmocniony dwoma kątownikami, przyspawanymi na całej długości, co pozwalana na ogniskowanie naprężeń napędu.
Szeroka gama do dowolnych adaptacji

Szeroka gama do dowolnych adaptacji

W ofercie firmy JOSKIN znajdują się 75 podstawowe typy wozów asenizacyjnych, liczba dostępnego wyposażenia opcjonalnego przekracza 700 pozycji. Oferta JOSKIN obejmuje różne warianty przygotowania pod wyposażenie opcjonalne, tak by jego montaż był możliwy w późniejszym czasie.
Cynkowanie własne

Cynkowanie własne

JOSKIN posiada swoją własną ocynkownię. Powłoka ochronna powstała w procesie cynkowania ogniowego to ochrona przed rdzą na wiele lat. W przeciweństwie do malowania, powłoki cynkowej nie trzeba regularnie odnawiać, przez co negatywny wpływ na środowisko jest mniejszy.
Standaryzacja produkcji

Standaryzacja produkcji

Produkcja seryjna stwarza możliwość normalizowania komponentów i zmniejszenie kosztów produkcji. Dzięki temu, doskonała jakość dostępna jest za rozsądne pieniądze, a nowoczesne maszyny może nabyć każdy.
Dobór stali

Dobór stali

JOSKIN stosuje do produkcji wyłącznie specjalną stal, która gwarantuje wysoką wytrzymałość końcowego produktu, przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej masy.
Zobacz więcej szczegółów
Charakterystyka
Charakterystyka
Szerokość konstrukcji układu jezdnego
850 mm
Max. wymiary kół
Ø 1.260 mm / szerokość: 800 mm
Układ jezdny
Oś pojedyncza / Tandem
Zawieszenie sprzęgu
Stałe standardowe lub oleopneumatyczne
Systemy pompowania
Ślimakowa
Osprzęt do pompowania
Ramię boczne Ø 8"
Osprzęt tylny
Rampy ≤12 m i aplikatory Multi-Action (≤ 5,16 m)
Modele
Uwaga - pojemność może się zmieniać w zależności od opcji wyposażenia (wbudowanie dużych lub szerokich kół, ramię pompujące, itp.)

Zdjęcia

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
close
joskin