Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji
Rama niezależna

Komfort2

Rama niezależna

Charakterystyka

Pojemność (l)

8400 → 18000

Oś (osie)

Oś pojedyncza
Oś podwójna

Pompa

Próżniowa
Uwagi ogólne

Uwagi ogólne

Beczkowóz asenizacyjny Komfort2 jest wyposażony w niezależną ramę i zawieszenie dyszla o resorach poprzecznych zabezpieczających zbiornik przed wszelkimi naprężeniami.
Rama niezależna

Rama niezależna

Atutem modelu KOMFORT2 jest niezależna rama, całkowicie ocynkowana (tak jak zbiornik i dyszel), która ma zdolność pochłaniania naprężeń trakcyjnych tylnego osprzętu.
Zaczep

Zaczep

Dyszel w kształcie litery V, podobny do dyszla gamy MODULO2, pozwala na idealnie poziome umieszczenie pompy. Taki system zapewnia jej lepszą ochronę przed uderzeniami, doskonałe, całościowe smarowanie i pozwala na optymalny montaż pompy próżniowej.
Szeroka gama do dowolnych adaptacji

Szeroka gama do dowolnych adaptacji

W ofercie firmy JOSKIN znajdują się 75 podstawowe typy wozów asenizacyjnych, liczba dostępnego wyposażenia opcjonalnego przekracza 700 pozycji. Oferta JOSKIN obejmuje różne warianty przygotowania pod wyposażenie opcjonalne, tak by jego montaż był możliwy w późniejszym czasie.
Cynkowanie własne

Cynkowanie własne

JOSKIN posiada swoją własną ocynkownię. Powłoka ochronna powstała w procesie cynkowania ogniowego to ochrona przed rdzą na wiele lat. W przeciweństwie do malowania, powłoki cynkowej nie trzeba regularnie odnawiać, przez co negatywny wpływ na środowisko jest mniejszy.
Standaryzacja produkcji

Standaryzacja produkcji

Produkcja seryjna stwarza możliwość normalizowania komponentów i zmniejszenie kosztów produkcji. Dzięki temu, doskonała jakość dostępna jest za rozsądne pieniądze, a nowoczesne maszyny może nabyć każdy.
Dobór stali

Dobór stali

JOSKIN stosuje do produkcji wyłącznie specjalną stal, która gwarantuje wysoką wytrzymałość końcowego produktu, przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej masy.
Zobacz więcej szczegółów
Charakterystyka
Charakterystyka
Szerokość konstrukcji układu jezdnego
1.000 mm
Max. wymiary kół
Ø 1.700 mm / szerokość: 850 mm (oś stała) - szerokość: 750 (oś skrętna) (1)
Układ jezdny
Pojedyncza oś, wózek boggie
Zawieszenie sprzęgu
Resor poprzeczny standardowy / oleopneumatyczne (2)
Systemy pompowania
Próżniowa
Osprzęt do pompowania
Wszelkiego typu
Osprzęt tylny
Wszystkie typy (3) : aplikator doglebowy (≤ 13 zębów) / Solodisc (≤ 6,2 m)
(1) W razie potrzeby z wbudowaniem kół - (2) Zależnie od modelu - (3) Dostosowane do wymiarów pojazdu
Modele
Uwaga - pojemność może się zmieniać w zależności od opcji wyposażenia (wbudowanie dużych lub szerokich kół, ramię pompujące, itp.)

Wypowiedzi klientów

Gospodarka ekologiczna (Rosja)

Nasze krowy stoją luzem, a stado bydła wytwarza codziennie kilkadziesiąt ton gnojowicy. Zainwestowaliśmy więc w wóz asenizacyjny KOMFORT2 18000TS marki Joskin, który aplikuje ją doglebowo na głębokość 15-20 cm.

Władimir Master, główny zootechnk firmy PAP « Arkadia » (Ukraina)

Nadaje się ona do każdego rodzaju użytkowania, także dla gospodarstw, które nie stosują technologii strip-till, tak jak u nas. Te wozy asenizacyjne umożliwiają bezproblemowy przewóz gnojowicy i rozlewanie jej na polach.

JOSKIN nie szczędzi wysiłków! (Wielka Brytania)

Jesteśmy w specyficznej sytuacji: nasz region jest bardzo pagórkowaty, a mało maszyn jest przygotowanych do wydajnego nawożenia w takich warunkach. Poza tym rozprowadzany przez nas materiał to substrat pochodzący z jednej z największych biogazowni w Anglii, który jest bardzo agresywny. Istniała więc konieczność stosowania sprzętu dobrej jakości.

Mikola Vasilchenko (Ukraina)

Nasz dwuosiowy wóz asenizacyjny jest wyposażony w oś nadążną, co sprawia, że jest bardzo zwrotny, oraz w podnośnik, na którym można zamontować aplikator doglebowy Terraflex2 o szerokości 4,4 m. Krótko mówiąc, stosunek jakości do ceny maszyny jest bardzo korzystny.

Neil Baxter (N. Zelandia)

Klient mógł wybrać spośród szerokiej gamy opcji, jakie miał do dyspozycji, aby uzyskać wóz asenizacyjny idealnie odpowiadający zadaniom, do jakich chciał go użyć.

Zdjęcia

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny

Video

Wóz asenizacyjny
close
joskin