Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji
Pojemny, o zwartej budowie

Q-Bigliner

Pojemny, o zwartej budowie

Charakterystyka

Pojemność (l)

28000 → 32000

Oś (osie)

Oś potrójna

Pompa

Storm
Próżniowa
krzywkowa
Uwagi ogólne

Uwagi ogólne

W beczkach asenizacyjnych, Q-Bigliner, Joskin zamontował na ramie modelu Euroliner zbiornik o średnicy 2300 mm. Dzięki temu, mimo dużej pojemności, maszyna ma zwartą budowę i jest bardzo zwrotna.

Te beczki asenizacyjne są przeznaczone do intensywnego transportu na drodze i na polu, nie przewiduje się zatem użytkowania ich z aplikatorem lub rampą rozlewającą.
Stabilność i komfort

Stabilność i komfort

Model Q-Bigliner jest seryjnie wyposażony w zawieszenie Hydro-Tridem JOSKIN oraz w oleopneumatyczne zawieszenie dyszla. Dzięki temu pojazd bardzo dobrze zachowuje się na drodze, gdyż cechuje go duża stabilność.

Zbiorniki modeli Q-Bigliner, podobnie jak wszystkich wozów asenizacyjnych JOSKIN, są zbudowane zgodnie z normą bezpieczeństwa EN707. Zawierają one przegrody przeciwko wahaniom wzdłużnym zapobiegające niekontrolowanym ruchom przewożonej cieczy.
Szeroka gama do dowolnych adaptacji

Szeroka gama do dowolnych adaptacji

W ofercie firmy JOSKIN znajdują się 75 podstawowe typy wozów asenizacyjnych, liczba dostępnego wyposażenia opcjonalnego przekracza 700 pozycji. Oferta JOSKIN obejmuje różne warianty przygotowania pod wyposażenie opcjonalne, tak by jego montaż był możliwy w późniejszym czasie.
Cynkowanie własne

Cynkowanie własne

JOSKIN posiada swoją własną ocynkownię. Powłoka ochronna powstała w procesie cynkowania ogniowego to ochrona przed rdzą na wiele lat. W przeciweństwie do malowania, powłoki cynkowej nie trzeba regularnie odnawiać, przez co negatywny wpływ na środowisko jest mniejszy.
Standaryzacja produkcji

Standaryzacja produkcji

Produkcja seryjna stwarza możliwość normalizowania komponentów i zmniejszenie kosztów produkcji. Dzięki temu, doskonała jakość dostępna jest za rozsądne pieniądze, a nowoczesne maszyny może nabyć każdy.
Dobór stali

Dobór stali

JOSKIN stosuje do produkcji wyłącznie specjalną stal, która gwarantuje wysoką wytrzymałość końcowego produktu, przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej masy.
Zobacz więcej szczegółów
Charakterystyka
Charakterystyka
Szerokość konstrukcji układu jezdnego
900 mm
Max. wymiary kół
Ø 1.670 mm / szerokość: 750 mm
Układ jezdny
Hydro-Tridem
Zawieszenie sprzęgu
Oleopneumatyczne
Systemy pompowania
Storm / Próżniowa / krzywkowa
Osprzęt do pompowania
Wszelkiego typu
Osprzęt tylny
/
Modele
Uwaga - pojemność może się zmieniać w zależności od opcji wyposażenia (wbudowanie dużych lub szerokich kół, ramię pompujące, itp.)

Zdjęcia

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
close
joskin