Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji
Wydajne zasilanie

Tetraliner

Wydajne zasilanie

Charakterystyka

Pojemność (l)

18000 → 28000

Oś (osie)

Obrotnica podwozia + tandem

Pompa

Próżniowa
krzywkowa
Uwagi ogólne

Uwagi ogólne

Wóz asenizacyjny Tetraliner służy do przewożenia dużych ładunków z gospodarstwa na pole, aby zaopatrywać wozy asenizacyjne.
Koła

Koła

Montaż rolniczych kół pozwala dojechać do nawożonych pól drogami niedostępnymi dla samochodów.
Pompowanie

Pompowanie

Zasysanie z lewej i prawej strony jest możliwe, dzięki umieszczeniu turbo pod zbiornikiem (w opcji). TETRALINER można wyposażyć w pompę próżniową lub krzywkową i dodać urządzenia wspomagające przepływ, jak np. ramię wyładowcze Ø 8".
System Dolly

System Dolly

Wozy Tetraliner 21000, 23500, 26000 i 28000 mogą być wyposażone w wózek Dolly złożony z osi na obrotnicy (Ø 974 mm) połączonej bezpośrenio ze zbiornikiem.

Taki montaż zapewnia przeniesienie ciężaru na sprzęgu, dzięki czemu dopuszczalna masa całkowita może być większa niż w modelu standardowym i to w kilku krajach (Niemcy, Belgia, itd.).
Szeroka gama do dowolnych adaptacji

Szeroka gama do dowolnych adaptacji

W ofercie firmy JOSKIN znajdują się 75 podstawowe typy wozów asenizacyjnych, liczba dostępnego wyposażenia opcjonalnego przekracza 700 pozycji. Oferta JOSKIN obejmuje różne warianty przygotowania pod wyposażenie opcjonalne, tak by jego montaż był możliwy w późniejszym czasie.
Cynkowanie własne

Cynkowanie własne

JOSKIN posiada swoją własną ocynkownię. Powłoka ochronna powstała w procesie cynkowania ogniowego to ochrona przed rdzą na wiele lat. W przeciweństwie do malowania, powłoki cynkowej nie trzeba regularnie odnawiać, przez co negatywny wpływ na środowisko jest mniejszy.
Standaryzacja produkcji

Standaryzacja produkcji

Produkcja seryjna stwarza możliwość normalizowania komponentów i zmniejszenie kosztów produkcji. Dzięki temu, doskonała jakość dostępna jest za rozsądne pieniądze, a nowoczesne maszyny może nabyć każdy.
Dobór stali

Dobór stali

JOSKIN stosuje do produkcji wyłącznie specjalną stal, która gwarantuje wysoką wytrzymałość końcowego produktu, przy jednoczesnym zachowaniu mniejszej masy.
Zobacz więcej szczegółów
Charakterystyka
Charakterystyka
Szerokość konstrukcji układu jezdnego
1.100 mm
Max. wymiary kół
Ø 1.250 mm / szerokość: 600 mm
Układ jezdny
Obrotnica podwozia + tandem
Zawieszenie sprzęgu
/
Systemy pompowania
Próżniowa / krzywkowa
Osprzęt do pompowania
JUMBO
Osprzęt tylny
/
Modele
Uwaga - pojemność może się zmieniać w zależności od opcji wyposażenia (wbudowanie dużych lub szerokich kół, ramię pompujące, itp.) (1) Należy przestrzegać DMC zgodnie przepisami obowiązujących w danym kraju.

Zdjęcia

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny

Video

Wóz asenizacyjny
Wóz asenizacyjny
close
joskin