Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji

Dostępne wyposażenie

Modułowy system Cargo

Budowa

Budowa
Budowa

Zaczepianie / odczepianie oprzyrządowania podstawowego

Żeby system modułowy był jak najbardziej opłacalny, zakładanie i zdejmowanie podstawowego osprzętu powinno być jak najprostsze i wykonywane w minimalnym czasie. Umieszczenie osprzętu na ramie ułatwiają prowadnice. Mocowanie oprzyrządowania na ramie odbywa się przy pomocy 2 x 3 rygli ‘‘Twist Lock’’ znajdujących się wzdłuż ramy.

CARGO jest wyposażone w tylne haki, które są w stanie wytrzymać obciążenia wywierane przez osprzęt. Połączenie tych dwóch sprawnych systemów zapewnia wygodną obsługę i większą rentowność.

Twist-Lock

Twist-Lock

Prowadnice

Prowadnice

Wał przekaźnikowy

W zależności od osprzętu, można bez trudu dopasować wałki przegubowe, aby uruchomić pompę przechyłu Trans-CARGO lub wałki wyładowcze Silo-CARGO.

Wał przekaźnikowy
Siłownik teleskopowy i pompa hydrauliczna połączone

Siłownik teleskopowy i pompa hydrauliczna połączone

Dla użytkowników Trans-CARGO, rama powinna być wyposażona w siłownik teleskopowy na przegubie o podwójnej osi obrotu. Jego wysunięta pozycja umożli-wia zastosowanie dłuższe-go ramienia dźwigni i zapewnia większą stabilność przechyłu.
Z przodu ramy przewidziano też montaż hydraulicznej pompy przechyłu. W tę opcję rama może być wypo-sażona również później.

Modułowość

System CARGO zapewnia maksymalną rentowność osprzętu rolniczego, gdyż jedno podwozie służy do 5 maszyn! Jest to ekonomiczne rozwiązanie do łatwej adaptacji.

Poza wozem asenizacyjnym, także z oprzyrządowaniem tylnym, na podwoziu można również zamocować inny osprzęt, np. rozrzutnik obornika, skrzynię przyczepy objętościowej, przyczepy uniwersalnej lub przyczepy skorupowej z wywrotem.

Modułowość