Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji

Dostępne wyposażenie

Osprzęt do rozlewania

Podnośnik

Podnośnik
Podnośnik

Systemy zaczepiania firmy JOSKIN mają zwartą konstrukcję, co minimalizuje siły boczne i pionowe oddziałujące na cały układ jezdny. Składają się one z 4 punktów i dają dużą stabilność osprzętu tylnego, przy jednoczesnym zmniejszeniu nacisku na tył pojazdu.

Dostępnych jest wiele opcji dotyczących podnośników:
• resorowane zawieszenie podnośnika, które umożliwia przejęcie części ciężaru aplikatora, aby nie grzązł on zbyt głęboko w wilgotnym lub zbyt pulchnym podłożu;
• sterowanie elektryczne z tyłu beczki, ułatwiające zaczep oprzyrządowania do rozlewania;
• przeprowadzenie rozlewacza właściwego przez podnośnik. Nawet z oprzyrządowaniem tylnym możliwe jest rozlewanie płaszczowe, dzięki opcji "Rozlewacz właściwy na aplikatorze".

Dostępnych jest wiele opcji dotyczących podnośników:
- zawieszenie podnośnika z resorami lub zbiornikami azotu;
- sterowanie elektryczne podnośnikiem z tyłu beczki, ułatwiające zaczepianie osprzętu do rozlewania;
- przeprowadzenie rozlewacza właściwego przez podnośnik.

Nawet z oprzyrządowaniem tylnym możliwe jest rozlewanie płaszczowe. W tym celu przewidziano opcję "Rozlewacz właściwy na podnośniku lub przechodzący przez podnośnik"

Zintegrowany podnośnik Lift (podnośnik całkowicie połączony z ramą) w modelach QUADRA, X-TREM, VOLUMETRA tetrax i EUROLINER

Podnośnik ‘‘Low-Lift’’ ogranicza tylne rozmiary zbiornika, gdyż nie jest wysoki. Podnośnik Low-lift CARGO, przeznaczony do zaczepiania szybkiego, jest dostępny do VACU-CARGO.

Klucz do regulacji cięgieł jest dołączony do wszystkich podnośników JOSKIN. Blokady transportowe, a także zaczep szybki Walterscheid należą również do wyposażenia standardowego.

Podnośnik L1000 w modelu KOMFORT2

Podnośnik L600 w modelu COBRA (zamocowany za pomocą 4 stożkowych osi, co czyni z niego solidną całość).

Podnośnik L-DELTA w modelu DELTA2

Podnośnik L1000 w Modulo2

Budowa pojazdów

Przy odpowiednim przygotowaniu, możliwe jest wyposażenie wszystkich wozów asenizacyjnych JOSKIN, samonośnych lub z ramą, w osprzęt tylny (z wyjątkiem modeli ALPINA, Q-Bigliner, Tetraliner).
Bez względu na szerokość ramy, zawsze jest możliwe dopasowanie do niej podnośnika. Podnośniki są dostosowane do szerokości ram już istniejących, o szerokości standardowej (1.000 mm: Komfort, Quadra i Euroliner) lub węższych (600 mm: Cobra).

Rama tylna do pojazdów samonośnych

Pojazdy samonośne mogą być wyposażone w opcję ''rama tylna na zbiorniku'', która go wzmacnia na całej wysokości, co ma na celu rozłożenie obciążeń związanych z wagą osprzętu na całość pojazdu. Do ramy można przymocować rampy rozlewnicze do 18 m szerokości, aplikatory Multi-Action, aplikatory Solodisc o maksymalnej szerokości 6,02 m oraz aplikatory doglebowe, liczące do 11 zębów.