Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji

Dostępne wyposażenie

Przyczepy objętościowe

Skrzynia modułowa

Skrzynia modułowa
Skrzynia modułowa

Napęd mechaniczny wałkiem Kardana

Napęd mechaniczny wałkiem Kardana
Przenośnik podłogowy hydrauliczny

Przenośnik podłogowy hydrauliczny

Aby przenośniki podłogowe przyczep Silo-SPACE JOSKIN były solidne i mocne, są one standardowo zbudowane z 2 taśm łańcuchowych napędzanych przez 2 silniki hydrauliczne z przekładnią boczną. Ich listwy z zamkniętych profili są ułożone naprzemiennie, zapewniając jednolite rozłożenie obciążenia.

Łańcuchy

Łańcuchy zapewniają dużą wytrzymałość przy pracy. Dwa zestawy 4 prowadnic z ertalonu, umieszczone po obu stronach skrzyni, zapobiegają ocieraniu się przenośnika o podłogę skrzyni (cicho pracujący przenośnik).

Dwa silniki hydrauliczne (zabezpieczone pod przenośnikiem), zapewniające przesuw przenośnika podłogowego, mają dwa biegi - pierwszy umożliwia uruchomienie i stopniowe przyspieszanie przenośnika, a drugi zapewnia szybki i równomierny rozładunek skrzyni.

Łańcuchy
Górna osłona

Górna osłona

System regulujący naprężenie łań-cuchów jest zabezpieczony górną osłoną o dużym otwarciu (podtrzy-mywaną dwoma gazowymi siłowni-kami) i ocynkowaną blachą dolną (zapobiegającą wpadaniu ciał obcych do zielonki). Praktyczne i wygodne wycięcia w osłonie pozwalają na szybkie wykrycie niedostatecznego na-prężenia jednego z łańcuchów.

Silentbloki

Przekładnia mechaniczna z przekładnią zębatą stożkową jest zabezpieczona przez 2 silentbloki przeciw skręceniom, absorbujące wstrząsy związane z uruchamianiem, przy wyładunku.

Silentbloki
Wałki wyładowcze

Wałki wyładowcze

Wałki wyładowcze zapewniają jednolity wyładunek. Mogą mieć one napęd hydrauliczny lub mechaniczny.

Czujnik elektromagnetyczny

Aby zwiększyć bezpieczeństwo i ochronę wyposażenia, elektromagnetyczny czujnik wskazuje obroty górnego wałka wyładowczego (minimalnie 700 obr./min), umoż-liwiającego uruchomienie przenośnika podłogowego. Obracanie się dolnego wałka wyładowczego jest warunkiem obracania się górnego wałka, co uzasadnia usytuowanie czujnika. Takie zabezpieczenie, połączone z zabezpieczeniem drzwi tylnych, unie-możliwia rozładunek przy zamknię-tych drzwiach lub przy zatrzymanych wałkach wyładowczych.

Czujnik elektromagnetyczny
Przednia klapa hydrauliczna

Przednia klapa hydrauliczna

Klapa przednia hydrauliczna jest montowana w standardzie na wszystkich modelach z gamy JOSKIN Silo-SPACE i jest szczególnie przy-datna podczas pracy z silosokombaj-nem. Przednia ściana z perforowanej ocynkowanej blachy zapewnia maksymalną widoczność.

Drzwi

Drzwi boczne z otwieraniem szybkim są wyjątkowo praktyczne do prac konserwacyjnych i czyszczenia. Ten element wyposażenia jest montowany w standardzie razem z wałkami wyładowczymi. Wciągana drabinka ułatwia dostęp.

Drzwi
Oświetlenie

Oświetlenie

Oświetlenie wewnętrzne skrzyni (nastawne i dobrze osłonięte) również wchodzi w skład wyposażenia standardowego przyczep objętościowych marki JOSKIN.

Nadstawki

Opcje wyposażenia przyczep objętościowych JOSKIN: Nadstawki boczne aluminiowe, hydrauliczne, lewa lub prawa (wysokość 200 mm). Przygotowanie do nadstawek bocznych jest standardowe w całej gamie. Tylna nadstawka ze stali (wys. 200 mm) jest również dostępna, w opcji

Nadstawki
Osłona siatkowa

Osłona siatkowa

Ażurowa plandeka (typ Flip-Tarp) z hydraulicznym otwieraniem do skrzyni 7500-9600

Duo-Cover

Przyczepy Drakkar i Silo-Space mogą być wyposażone w osłonę przykrywającą (DUO-COVER). Przykrywane są wtedy za pomocą dwuskrzydłowej osłony z miękkiej siatki. Wytrzymała siatka dokładnie przykrywa ładunek zapobiegając startom podczas transportu.

Duo-Cover