Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji

Dostępne wyposażenie

Wielofunkcyjna skrzynia

Skrzynia modułowa

Skrzynia modułowa
Skrzynia modułowa
Spusty zbożowe

Spusty zbożowe

W standardzie trzy spusty zbożowe umożliwiają prcyzyjny, szybki i sprawny wyładunek. W tym celu, bądź gdy jest konieczne tylko lekkie uchylenie klapy, dwie przekładnie znajdujące się z tyłu pojazdu umożliwiają stopniowy przesuw przenośnika do przodu i do tyłu.

Nadstawki

Pojazdy DRAKKAR mogą być wyposażone w ocynkowane nadstawki stałe lub hydrauliczne. Dzięki układowi hydraulicznemu można je podnosić, a niezależne sterowanie urządzeniem z prawej lub lewej strony ułatwia załadunek podczas pracy z silosokombajnem.

Nadstawki
Nowe nadstawki hydrauliczne do przyczepy Drakkar

Nowe nadstawki hydrauliczne do przyczepy Drakkar

Przy załadunku materiału o niewielkiej gęstości (np. zielonki), nadstawki pozwolą uzyskać większą pojemność skrzyni, dzięki czemu maszyna będzie bardziej uniwersalna. Po ich opuszczeniu załadunek ładowaczem będzie łatwiejszy, a na przykład, ziemniaki będą spadać z mniejszej wysokości.

Nowe nadstawki hydrauliczne do przyczepy Drakkar

Urządzenie przeładowcze

Urządzenie przeładowcze

System przeładunkowy można zamontować na tylnych drzwiach przyczepy DRAKKAR. Dwa podłużne elementy, jeden poziomy na całej szerokości skrzyni i drugi pionowy, przenoszą materiał przy wydajności 450 obr./godz. Drugie drzwi są dołączone, aby było możliwe użytkowanie bez urządzenia przeładunkowego.

Przenośnik transportuje materiał do pierwszego poziomego ślimaka zajmującego całą szerokość drzwi i napędzanego pompą hydrauliczną (50 l/min.) Poziomy ślimak zwiększa wydajność głównego ślimaka przeładunkowego, który z kolei wynosi materiał poza skrzynię. Napęd zapewnia pompa hydrauliczna (150 l/min), możliwe jest również rozwiązanie mechaniczne. Połączenie obu części jest dokładnie uszczelnione, a przenoszony ładunek nie ulega uszkodzeniu.

Plandeka Cramaro

Klienci, którzy używają Drakkara głównie do transportu materiałów rozrobionych, takich jak kukurydza, trawa, zboża czy wióry, mają możliwość wyposażenia maszyny w plandekę lub rodzaj siatki do przykrywania przyczepy. Zapewnia ona zabezpieczenie ładunku w prosty i szybki sposób - wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, aby ją rozwinąć lub zwinąć.

Plandeka Cramaro
Osłona siatkowa

Osłona siatkowa

Ażurowa plandeka (typ Flip-Tarp) z hydraulicznym otwieraniem

Balkon przedni

Balkon przedni
Składane burty sterowane hydraulicznie

Składane burty sterowane hydraulicznie

Składana burta jest sterowana hydraulicznie i może być zamontowana z prawej lub z lewej strony.

Telecover

Ta solidna plandeka (690 gr/m²), dostępna do przyczep skorupowych i objętościowych, jest przymocowana do ramy przykręconej do skrzyni ładunkowej, a obsługuje się ją hydraulicznie z ciągnika. Teraz wszystkie czynności związane z przykrywaniem (wchodzenie na balkom, rozwijanie, mocowanie, itd.) są zbędne. Krótko mówiąc: im większe bezpieczeństwo, tym większa wydajność!

Telecover 2
Duo-Cover

Duo-Cover

Przyczepy Drakkar i Silo-Space mogą być wyposażone w osłonę przykrywającą (DUO-COVER). Przykrywane są wtedy za pomocą dwuskrzydłowej osłony z miękkiej siatki. Wytrzymała siatka dokładnie przykrywa ładunek zapobiegając startom podczas transportu.