Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji

Dostępne wyposażenie

Wóz asenizacyjny

Systemy rozlewania

Systemy rozlewania
Systemy rozlewania
Rozlewacz właściwy

Rozlewacz właściwy

Obecnie rozlewanie płaszczowe odbywa się bliżej gleby, a rozwiewanie przez wiatr jest znacznie mniejsze, dzięki rozlewaczom, tzw., "właściwym", które kierują gnojowicę w stronę podłoża. Stanowią one standardowe wyposażenie wozów asenizacyjnych JOSKIN.

Modele ze złączem "Perrot" są montowane na zawiasie, żeby ułatwić pompowanie z tyłu i ograniczyć długość całkowitą pojazdu.

Podwójny rozlewacz właściwy

Podwójny rozlewacz właściwy jest dostępny w opcji. Umożliwia on podwojenie dawki rozlewanej na hektar przy tej samej prędkości.

Podwójny rozlewacz właściwy
Rozlewacz zagięty

Rozlewacz zagięty

Ten rozlewacz kieruje gnojowicę do gleby (pionowo) tworząc jakby wstęgę - jest to bardzo praktyczne na skraju drogi. Rozlewacz zagięty ma regulowaną wysokość, a w konsekwencji regulowaną szerokość roboczą.

Rozlewacz zawieszany "Möscha"

Ten rozlewacz rozprowadza gnojowicę wahadłowo - raz z jednej, raz z drugiej strony. Umożliwia on rozlewanie deszczowe pod niewielkim ciśnieniem Dostępnych jest kilka wariantów (przepływ/szerokość).

Rozlewacz zawieszany
Podwójny rozlewacz

Podwójny rozlewacz "Möscha"

Podwójny rozlewacz Eisele

Rozlewanie płaszczowe podwójnym rozlewaczem Eisele z łopatką rozbryzgową pozwala osiągnąć szerokość roboczą wynoszącą 15 m, w zależności od warunków pracy i typu gnojowicy.

Podwójny rozlewacz Eisele
System górski

System górski

Specjalny system opróżniania do terenów górskich umożliwia całkowite opróżnianie zbiornika podczas jazdy w górę i w dół pochyłości.