Dla ułatwienia operacji, ta witryna wymaga zainstalowania plików cookies na twoim komputerze. Czy wyrażasz na to zgodę? Wiecej informacji

Dostępne wyposażenie

Wywrotki burtowe

Skrzynia modułowa

Skrzynia modułowa
Skrzynia modułowa
Plandeka do przykrywania

Plandeka do przykrywania

W celu lepszego zabezpieczenia ładunku, można skorzystać z plandeki (w kolorze zielonym) w zestawie ze wspornikami, zwijarką i balkonem.

Spust zbożowy / Drzwi tylne dwuskrzydłowe

Spust zbożowy (260 x 200 mm) z rynienką wyładowczą i tylne drzwi dwuskrzydłowe (również wahadłowe, wys.: 800 mm) są dostępne do przyczep Trans-EX. Burty demontowane, a platformy modeli 3 i 5 T mogą mieć tylne przedłużenie o 80 cm, rozszerzenia o 60 cm i drabinkę przednią i tylną.

Spust zbożowy
Ślimak do wyładunku

Ślimak do wyładunku / Drzwi tylne otwierane hydraulicznie

Do modeli Delta-CAP / Tetra-CAP / Tetra-SPACE, ślimakowe urządzenie do wyładunku na spuście zbożowym (Ø 140 mm - długość 4,15 m - napęd hydrauliczny min. 20 / max. 40 l/min) i drzwi tylne z otwieraniem hydraulicznym (jednoczęściowe) są proponowane w opcji. Dostępne są również sprężyny cofające ułatwiające podnoszenie burt.

Burty

Przyczepy Trans-EX mogą być wyposażone w nadstawki o wysokości 200 i 400 mm.

Do innych modeli wywrotek burtowych JOSKIN, dostępne są burty o wysokości 500 i 600 mm. Można więc wybrać między burtami z pełnej blachy i burtami do zielonki, możliwe jest również połączenie obu typów.

Burty